koszulki warszawa, koszulka warszawa, koszulki z nadrukiem warszawa, pamiątki z warszawy, pamiątki warszawa, dizajnerskie pamiątki z warszawy, pałac kultury i nauki, I love warsaw, syrenka warszawska, pałac kultury, pałac kultury warszawa, pałac kultury i nauki, warszawskie rzeczy, warszawskie pamiątki, warszawskie tiszerty, warszawskie koszulki, warsaw souvenirs, gadżety reklamowe warszawa, prezent z warszawy, prezenty warszawa, tiszerty warszawa, t-shirty warszawa, t-shirt z napisem warszawa, t-shirt warszawa, deska do krojenia pałac kultury, nietypowe deski do krojenia, pałac kultury i nauki w warszawie, koszulki sklep warszawa, t-shirty sklep warszawa

Hello! Witaj!
 
Jesteś w strefie warszawskich rzeczy! Zobacz niebanalne projekty zainspirowane Warszawą! Bo Warszawa to więcej niż miasto, to stan ducha. A Hellowawa to nie zwykłe rzeczy - to rzeczy z warszawskim rysem :) Czujesz Warszawę? Więc pokaż Warszawę! Hellowawa to oryginalne warszawskie rzeczy nie tylko dla warszawiaków! 
Hellowawa jest oficjalnym projektantem dla Miasta Stołecznego Warszawa. Znajdziesz u nas warszawskie t-shirty, torby i mnóstwo innych zaksakujących warszawskich gadżetów takich jak młynek do pieprzu i deskę do krojenia w kształcie PKiN, papierowy Pałac Kultury do samodzielnego wycięcia i sklejenia, warszawskie magnesynotesy oraz wiele innych :) Śledź nas na Facebooku by dowiadywać się o nowościach! :)
Nasze produkty możesz kupić on-line oraz w wielu sklepach w Warszawie, m.in. w sklepach muzealnych przy Muzeum Narodowym, Centrum Sztuki Współczesnej, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, w sklepach ResetLas Rąk i w sklepie firmowym Pałacu Kultury i Nauki (przy kasach na taras widokowy).
Hellowawa jest częścią grupy POLCOLOR - zachęcamy do obejrzenia naszej oferty gadżetów ogólnopolskich. 

Zapraszamy do współpracy firmy, które cenią lokalny charakter gadżetów zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce!
Ok