Polityka prywatności

Poniższe zasady polityki prywatności zostały stworzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom sklepu Hellowawa prowadzonego pod adresem www.hellowawa.pl przez firmę Bożena Przyłuska EkoLogika z siedzibą w Warszawie, ul. Gdańska 2/28. Korzystanie z serwisu jest równoważne z akceptacją polityki prywatności. Jeśli którykolwiek z jej zapisów jest niezgodny z oczekiwaniami użytkownika, powinien on zaniechać korzystania ze sklepu.

Sklep Hellowawa zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zapisach Polityki Prywatności bez wcześniejszego informowania o tym fakcie użytkowników sklepu. Nigdy nie wpływa to na priorytetową zasadę: nie przekazujemy ani nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych bądź adresowych użytkowników sklepu. Jedynym przypadkiem, gdy będziemy zobligowani to uczynić będzie wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego organu prawnego. Sklep Hellowawa nie gromadzi danych osobowych, a przetwarza je wyłącznie w celu realizacji sprzedaży.

I. Dane osobowe

Użytkownik sklepu Hellowawa pozostaje anonimowy do momentu dokonania pierwszego zakupu na stronie sklepu. Wówczas dane te przesyłane są do systemu administracyjnego sklepu. Do tego momentu gromadzone są standardowe dane z logów serwera takie jak numer IP komputera użytkownika, data i czas odwiedzin i oglądane produkty. Są one zbierane przez sklep w celach statystycznych, co w żaden sposób nie zagraża bezpieczeństwu ochrony danych osobowych użytkownika.

Dokonanie przez użytkownika zakupu w sklepie Hellowawa i jednoczesna rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Informacje te służą tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia, w tym wystawienia dowodu sprzedaży (paragon, faktura) oraz wysyłki. Sklep Hellowawa ma prawo udostępniać zebrane dane swoim partnerom handlowym (firma kurierska) wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

Każdy użytkownik, który poda swoje dane, ma prawo do ich wglądu, edycji i ich usuwania. Niezwłocznie po realizacji zamówienia dane Klienta są usuwane ze sklepu.

Złożenie zamówienia w sklepie Hellowawa jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu jego realizacji, w rozumieniu opisanym w tym dokumencie.

II. Realizacja zamówień w sklepie Hellowawa

Zamówienie złożone w sklepie Hellowawa zostanie zrealizowane tylko pod warunkiem podania podczas składania zamówienia następujących danych:

1) imię i nazwisko

3) adres do wysyłki

4) e-mail

5) nr telefonu

Dane te są niezbędne do realizacji zamówienia, a ich podanie zapewnia optymalny przebieg każdej transakcji. Niepodanie wszystkich wymaganych danych, uniemożliwia realizację zamówienia.

Sklep Hellowawa zastrzega sobie prawo do wysyłania użytkownikom sklepu drogą mailową wiadomości potwierdzających kolejne etapy realizacji zamówienia oraz kontaktowania się z nimi w sprawach związanych z realizowanym zamówieniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl