Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin skierowany jest do wszystkich użytkowników sklepu Hellowawa i określa zasady korzystania z niego. Zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja jest warunkiem skorzystania ze sklepu.

I. Zakup
1. Sklep internetowy Hellowawa jest prowadzony przez firmę Bożena Przyłuska EkoLogika z siedzibą w Warszawie, adres: 01-633 Warszawa, ul. Gdańska 2/28, REGON 142745342, NIP 118-056-59-21. Sklep umożliwia kupowanie  towarów przy pomocy sieci elektronicznej internet pod adresem www.hellowawa.pl. Kontakt: sklep@hellowawa.pl
2. Dla maksymalizacji bezpieczeństwa transakcji wpłaty za zamówione towary w sklepie Hellowawa są obsługiwane przez serwis PayU. Aby zrealizować zakup Klient może wybrać jedną z opcji płatności w formularzu zamówienia.
3. Aby złożyć zamówienie Klient musi podać prawdziwe dane teleadresowe niezbędne do realizacji zamówienia: imię, nazwisko, dokładny adres, e-mail i nr telefonu.
4. W przypadku gdy zamawiającym jest firma należy dodatkowo podać nazwę firmy i nr NIP.
5. Aby złożyć zamówienie trzeba mieć skończone 14 lat lub posiadać zgodę rodziców.
6. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia Klient w ciągu 24h otrzymuje e-mail z informacją o jego realizacji.
8. Zamówienia, w których dane Klienta będą nieprawdziwe lub niekompletne, nie będą realizowane.
9. Standardowo sprzedaż jest realizowana tylko na terenie Polski. W przypadku zamówienia z zagranicy należy się z nami skontaktować w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia.
10. Jeżeli Klient nie odbierze zamówionej przesyłki pomimo wizyty kuriera, zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji kolejnych zamówień od tej osoby.

II. Dostawa

Przesyłki są wysyłane wybraną przez sprzedawcę firmą kurierską, niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto.

O wyborze firmy kurierskiej i numerze przesyłki Klient otrzymuje informację w wiadomości e-mail potwierdzającej realizację zamówienia.

Koszt przesyłki kurierskiej niezależnie od wagi i w każde miejsce Polski wynosi 19,50 zł brutto.

Koszt przesyłki do innych krajów podlega indywidualnym ustaleniom.

Przesyłki nie są nadawane w soboty, niedziele i święta.

Odbiór osobisty jest możliwy po uprzednim uzgodnieniu terminu za pośrednictwem maila sklep@hellowawa.pl.

III. Reklamacje i zwroty

Towar wadliwy lub uszkodzony fabrycznie Klient może wymienić na wolny od wad.

Jeśli model nie występuje już w ofercie sklepu, zwracamy kwotę odpowiadającą cenie zakupu oraz kosztom przesyłki na wskazane przez Klienta konto bankowe.

Zamawiający ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny - towar musi posiadać oryginalne metki oraz nie nosić śladów użytkowania. Po otrzymaniu zwrotu na adres Bożena Przyłuska EkoLogika, ul. Gdańska 2/28, 01-633 Warszawa przelejemy kwotę zakupu wraz z opłaconym kosztem wysyłki na podany przez Klienta rachunek bankowy. Koszt przesyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl